nedeľa , 26 september 2021
Domov > Články > Škola Intuície ako cesta k jasnozrivosti

Škola Intuície ako cesta k jasnozrivosti

Share Button

Žijeme vo svete, kde náSkola intuicie dospelis od malička učia, ako máme svet vidieť, čomu veriť, ako rozmýšľať a prečo nerobiť veci inak. My samy si vytvárame isté pevné presvedčenia či viery, ktorých sa väčšinou držíme po celý život. Sme zvyknutí, že správne je to, čo vidíme, a čo dokážeme chytiť alebo logicky zdôvodniť. Takto sme uzamkli svoj život medzi hranice piatich zmyslov. Je čas naštartovať náš šiesty zmysel – INTUÍCIU.

V našej spoločnosti a najmä v škole sa učíme používať a podporovať hlavne ľavú hemisféru nášho mozgu. Na tú pravú častokrát zabúdame a vďaka tomu často nerozumieme samým sebe a signálom nášho tela. Počúvať signály nášho tela by mali učiť už na základnej škole, aby sme v živote počuli, čo je pre nás správne a čo nie. My to učíme deti aj dospelých na seminároch, ktoré sa venujú rozvoju intuície. Učíme sa naladiť svoje anténky a prijímať tak mimozmyslové signály, aby sme sa v živote vedeli lepšie orientovať.

Každý z nás pozná neustály boj pravej a ľavej mozgovej hemisféry. Intuitívnca a analytika. Na seminároch sa naučíme techniky ako hemisféry vybalancovať, ako a kedy využívať doposiaľ menej používanú pravú hemisféru. Takto budeme postupne rozvíjať svoje mimozmyslové schopnosti, akou je intuícia, telepatia alebo precítenie emócií druhého človeka.

Vedeli ste, že existuje niekoľko typov intuície a každý disponuje kombináciou niektorých typov? Na seminári Vám pomôžeme rozoznať typ Vašej intuície a vysvetlíme si na takomto príklade cvičenia, ktoré sú pre Vás ako stvorené. Povieme si aj o tých cvičeniach, ktoré Vám pôjdu menej dobre a prečo.

Odnesiete si so sebou rad praktických cvičení ako svoju intuíciu trénovať. Taktiež si povieme o podporných technikách, ktoré nám pomôžu sa naladiť na svoj vnútorný hlas a  prijímať mimozmyslové signály ľahšie. Tieto techniky si stačí osvojiť a využívať ich denne, aby sa stali zvykom, a ste na dobrej ceste k jasnozrivosti.

Naše semináre sú kontinuálne, snažíme sa Vám prinášať aj poznatky zahraničných odborníkov, ktorí Vám prezradia svoje osvedčené metódy napájania sa na nekonečný zdroj informácií. Škola intuície stavia na predošlých poznatkoch a každý stupeň si treba osvojiť, implementovať do života a trénovať.

Začnite sa spoliehať sami na seba bez toho, aby ste vyhľadávali odpovede na Vaše otázky od cudzích ľudí. Naučte sa sťahovať odpovede z nekonečného zdroja informácií a z jemnohmotného sveta.

Navštívte našu školu intuície pre dospelých aj pre deti!

Škola intuície pre dospelých 1.stupeň- Prebudenie intuície (26.-28.11.2014)

http://3balance.sk/mozog/seminare/skola-intuicie-pre-dospelych-1-stupen-prebudenie-intuicie-26-28-11-2014/

5956 Zobrazené celkovo 1 Zobrazené dnes