sobota , 23 marec 2019
Domov > Kurzy a podujatia > Konali sa > HARMONICKÉ ŠTVRTKY v OÁZE HARMÓNIE každý štvrtok o 17:30 v Bratislave

HARMONICKÉ ŠTVRTKY v OÁZE HARMÓNIE každý štvrtok o 17:30 v Bratislave

Share Button

Milí priatelia,harmonicke_stvrtky_A4_17.30

pozývam Vás na pravidelné verejné stretnutia, kde sa čistíme, liečime, odblokovávame a prenastavujeme tak, aby nám fungovalo v živote „surfovanie na vlnách šťastných náhod“.

 HARMONICKÉ ŠTVRTKY v OÁZE HARMÓNIE  každý štvrtok o 17:30

Gajova 4,  811 09 Bratislava- centrum, (mínus) -1.poschodie

http://mapa.zoznam.sk/?search=Gajova%204,%20Bratislava

Program:

17:00 – 17:30 Príchod

17:45 Začiatok spievania Om-healing 
Skupinová meditačná technika s osobnými prianiami, pri ktorej počas spievania hlásky OM sa energeticky čistí Zem a liečia účastníci. Viac:
http://www.oazaharmonie.sk/HTML/omhealing.html. Počas spievania nie je možné pristupovať do kruhu spievajúcich, ani z neho odchádzať. Ak prídete práve vtedy, počkajte prosím do prestávky.

18:35 Prestávka

18:45 Odstraňovanie blokov
Naše nesprávne či obmedzujúce presvedčenia, vedomé či nevedomé, fungujú ako software/vírus v našom rezonančnom poli a priťahujú podobné zmätky, teda nie práve šťastné životné situácie, vzťahy a zdravie. Táto „odblokovávacia“ práca na sebe je nikdy nekončiaca, odkrývame stále jemnejšie vrstvy. Vo vysoko-vibračnom prostredí, na ktoré sa transformuje naša Zem,  sa všetko pomyslené rýchlo realizuje, preto je dôležité myslieť, citiť a aj podvedome vysielať len čisté, pozitívne a všeprospešné.

19:50 Prestávka

20:00 Posolstvá
Krátke odovzdanie informácií, ktoré som zachytila zhora, a ktoré majú viesť k nášmu nastaveniu sa, zamysleniu nad princípmi nového života vo vysoko-vibračnom prostredí Zeme

20:15 Sebaliečenie
terapeutickými ladičkami, ktoré dávajú do poriadku nielen naše hrubohmotné telo, ale i jemnohmotné telá. Liečenie prebieha v úrovniach TELO-MYSEĽ-DUŠA. V čase vysokých vibrácií Zeme sú/budú vibračné metódy jedinými fungujúcimi a čistými metódami liečenia, bez negatívnych vedľajších účinkov. Ladičky majú tú výhodu, že sú použiteľné v domácich podmienkach pre samoliečenie seba a rodinných príslušníkov, a to jednoducho, bez nutnosti zdĺhavého študovania odboru. Oproti iným vibračným terapiám majú ladičky výhodu, že sa neopotrebovávajú, neubúda z nich (ako z aromaolejčekov), ani ich netreba pripájať na elektrický zdroj (ako pri svetelnej terapii). Viac o zvukovej terapii na http://www.oazaharmonie.sk/HTML/terapiaz-cotoje.html .

20:30 Diskusia a individuálne otázky
21:00 Ukončenie

Vstupné na Harmonický štvrtok je dobrovoľné, odporúčané 2€ za Om-healing, 4€ za Odstraňovanie blokov, 4€ za Posolstvá . Sebaliečenie je zdarma. Takisto zdarma je aj zapožičanie ladičiek počas stretnutia a individuálne usmernenie, ako ich použiť pri sebaliečení. V cene je čaj, káva a živá voda (Pí – voda), nejaké pochutiny.

TEŠÍM SA NA VÁS, „skalných“ aj „nováčikov” . Potvrdzujte mi, prosím, svoju účasť emailom na wagnerova.a@upcmail.sk. Ďakujem vopred.
Alena 

0908 099 559
www.oazaharmonie.sk

3438 Zobrazené celkovo 1 Zobrazené dnes