utorok , 26 október 2021
Domov > Články > Zuzana Jančoková: Ten úžasný pocit znovuobjavenia veľkej lásky a vášne vo vzťahu by som dopriala každému

Zuzana Jančoková: Ten úžasný pocit znovuobjavenia veľkej lásky a vášne vo vzťahu by som dopriala každému

Share Button

ZuzkaKrásna žena. Slovné spojenie, ktoré u väčšiny mužov evokuje ženskosť, jemnosť, krehkosť. A práve tu nastáva ten mylný dojem u mnohých žien. Keď som krehká, som automaticky slabá. V skutočnosti keď sme my ženy ženské, jemné, sme veľmi silné. Pretože práve naša ženskosť, krehkosť nám dáva silu. Muži nám sú ochotní priniesť aj modré z neba a kedykoľvek pomôcť, poradiť. Všimnite si, ako sa muži správajú k takzvaným silným, niekedy svojim správaním ozaj mužným ženám. Považujú ich za svoju konkurenciu (muž proti mužovi) a podľa toho sa k nim aj správajú. Nie s úctou, ale s postojom v pozore, ochotní kedykoľvek odstrániť súpera. V dnešnej dobe môžeme stretnúť veľa žien, ktoré sú krásne, úspešné, ale napriek tomu v osobnom živote nespokojné. Nevedia si nájsť partnera, alebo ak aj žijú v partnerskom vzťahu, muž im nedáva pozornosť, či nepreukazuje úctu, akú by si zaslúžili. Mnohé ochorenia (predovšetkým maternice) súvisia s potlačovaním ženskosti. Veľmi by som chcela pomôcť ženám žiť šťastný život. Ukázať im, ako veci idú ľahšie, keď sú samy sebou, ženské, nežné, krehké. Také, aké nás príroda stvorila.

Zmeň svoje vnútro a celý svet sa zmení.

Prostredníctvom koučingu Vám pomôžem nájsť samú seba.

Povieme si, ako sa dostať a udržať v duševnej harmónii, ako prebudiť a vyžarovať podvedome na muža ženskosť, ako správne chodiť, sedieť, čo si obliecť, ako si pritiahnuť do života lásku, či vyliečiť Váš terajší vzťah, ako si udržať ženskosť v mužskom kolektíve a ako byť krehká aj napriek vysokému postaveniu.

Aj ja som si prešla premenou. Od autoritatívnej manželky k ženskému stvoreniu. Zmenil sa mi celý svet.

Ten úžasný pocit znovuobjavenia veľkej lásky a vášne vo vzťahu by som dopriala každému.

Život môžeme žiť na vlnách šťastných náhod. Pritom stačí tak málo. Odhodiť veslá a neplávať proti prúdu. Nechajme sa unášať a užívajme si to. Sme ženami, tak nimi buďme. So všetkými tými krásnymi vlastnosťami, ktoré sme dostali do vienka.

Prajem Vám veľa ženskosti a vnútornej radosti:)

Zuzka

zuzana@katalogzdravia.sk

 

2697 Zobrazené celkovo 1 Zobrazené dnes

O autorovi Zuzana Jančoková

Zuzana Jančoková
Teším sa, smejem sa, milujem a robím to, čo ma baví. Mám rada ľudí a som šťastný človek. No nebolo to vždy tak. Zdravou stravou som dosiahla okrem zdravia a energie aj duševnú pohodu. Šťastie a zdravie spolu úzko súvisia a jedno bez druhého nie je ono. Schopnosť lieciť sa máme v sebe, len jej treba uvoľniť cestu a načúvať svojmu telu. Chcela by som všetkým, ktorí v sebe cítia potrebu vo svojom živote niečo zmeniť, pomôcť cestou inšpirácie.