sobota , 25 september 2021
Domov > Články > Harmónia tela, duše a mysle prichádza už po piatykrát do mesta Poprad!

Harmónia tela, duše a mysle prichádza už po piatykrát do mesta Poprad!

Share Button

HarmoniaHARMÓNIA Festival zdravia a krásy je veľkým podujatím zdravého životného štýlu, prepojenie zdravia a krásy, krásy tela i duše, osobnostného i duchovného rozvoja. Táto širokou verejnosťou obľúbená víkendová, inšpiratívno-zábavná akcia pre človeka v každom veku, prichádza pod Tatry aj túto jeseň. Podujatie sa koná pod záštitou primátora mesta Poprad Jozefa Švagerka. Na čo sa môžu návštevníci HARMÓNIA Festivalu tešiť, nám prezradila koordinátorka podujatia Alena Kubicová.

Začneme základnými informáciami, kedy a kde sa uskutoční popradský HARMÓNIA Festival?

Podujatie sa bude konať v sobotu 24.10.2015, aj tento rok využívame priestory Hotela Satel***.

Čo je pre návštevníkov HARMÓNIA Festivalu tento rok pripravené?

Pripravený je doteraz najbohatší a najpestrejší program, v rámci ktorého vystúpi 8 zaujímavých lektorov, známych osobností a odborníkov, 3 tematické výstavy – Zdravie a prevencia, Krása a relax, Ezoterika a osobnDSCostný rozvoj, na ktorých si budú môcť návštevníci zakúpiť rôzne tovary a služby súvisiace so zdravým životným štýlom za zvýhodnené ceny.

Aké známe osobnosti zavítajú do Popradu?

Do Popradu tento rok zavíta MUDr. Igor Bukovský, uznávaný odborník na zdravú stravu a zdravý životný štýl. Pozvanie prijali aj Ľuba Lapšanská, spoluzakladateľka a riaditeľka OZ Slovenské duly a Zuzana Hozhoni, autorka a lektorka transformatívnych seminárov. Lektorskú prednášku bude mať taktiež Ján Hubinský, medzinárodný fitness profesionál a uznávaný kouč zdravia. Predstavíme vám inšpiratívnu osobnosť Martina Bruncka, ktorý po úplnej zmene životného štýlu podáva náročné športové výkony pri minimálnom príjme potravy a dosahuje s ľahkosťou a radosťou úspech vo všetkých oblastiach svojho života. Novinkou je muzikohranie s Rasťom Hriňákom a numerologický exkurz s Dankou Babkovou z martinského Slnka v srdci.

Aké témy prináša tohtoročná HARMÓNIA v rámci prednáškového programu?

Témy sú veľmi pestro a pútavo vyskladané – zdravý životný štýl; zdravá strava; zachovanie vitality do vysokého veku; srdcové záležitosti a cholesterol a ako sa mu vyhnúť; limbický otlačok a jeho dopad na každodenný život; vedomá príprava na tehotenstvo a materstvo; telo ako hudobný nástroj, ktorý má svoje vlastné zvuky, vibrácie, frekvencie; dátum nášho narodenia ako kód nášho života; či oslobodenie tela, ducha a mysle k celkovému úspechu človeka.

Spomínali ste bohatý a HarmoniaPPpestrý program, na čo sa môžu návštevníci HARMÓNIA Festivalu ešte tešiť?

Novinkou tohtoročného HARMÓNIA Festivalu v Poprade sú interaktívne pohybové workshopy s Fit Dance Studiom, na ktorých si budete môcť vyskúšať ako sa tancuje, cíti a zabáva na ďalekej Kube s kubánskou inštruktorkou Niurka Pita. Lucia Mensák Ďuráková vám predstaví Burlesque Fitness – najnovší trend pre moderné ženy, ako aj nový druh harmonického cvičenia pre mamičky s detičkami. Na workshope s Dúškom zdravia sa dozviete nielen to, ako si rýchlo a lacno vyčaríte chutné a zdravé jedlo, ale aj ako si pomocou stravy na jeseň očistíte organizmus a pripravíte ho na zimu. Pripravené sú aj ochutnávky zdravej stravy a zdravých superpotravín a nápojov. A ani tento rok nebudú chýbať obľúbené merania a diagnostiky zdravia, výživové poradenstvo, meditácie a ukážky líčenia.

Kde si môžu návštevníci zakúpiť vstupenky na podujatie?

Vstupenky si môžu návštevníci zakúpiť buď priamo na mieste v deň konania akcie, alebo za zvýhodnené ceny v predpredaji cez www.Ticketportal.sk. Základné vstupné na výstavu je 1 Eur.

Viac informácií a časový harmonogram prednášok nájdete na www.HarmoniaFest.sk

Program_PP_CastProgram_2015

2090 Zobrazené celkovo 1 Zobrazené dnes