sobota , 25 september 2021
Domov > Články > Darčeky, vďaka ktorým Vy aj Vaše deti môžete rásť

Darčeky, vďaka ktorým Vy aj Vaše deti môžete rásť

Share Button

1. Videokurz Svetlúšik ,,videnie bez očí” pre dieťa

V pohodlí domova a tempom, ktoré vyhovuje Vám a Vášmu dieťaťu, môžete postupovať lekciu za lekciou. Podľa schopností dieťaťa môžete postupovať dopredu alebo sa podľa potreby vracať k jednotlivým lekciám bez toho, aby ste museli kniha vidiet bez ocibrať ohľad na ostatných účastníkov seminára. V prípade akýchkoľvek otázok alebo nejasností máte k dispozícii bezplatnú skypovú konzultáciu v dĺžke 20 minút.

Cena 120 EUR vrátane poštovného a balného.

Pri objednávke cez www.katalogzdravia.sk navyše získate knižku “Vidieť bez očí, vedieť bez Googlu” od nás ako darček.

V tejto knihe sa dozviete o samotnej metóde a o našich skúsenostiach. Spoluautormi tejto knihy sú najmä rodičia a absolventi kurzov.

Objednávky posielajte na info@katalogzdravia.sk

Obsah balíčka Svetlúšik

CD-ROM Inštruktážne video Svetlúšik

Maska Mindfold

Sada farebných fólií 12 kusov v balenísvetlusik 1

Skype konzultácia 20 minút. Základné inštrukcie pred začiatkom tréningu, inštruktážne video, prílohy k výuke, manuál s textami. CD-ROM je určené na prehrávanie na počítači.

 Výsledky po absolvovaní kurzu intuície Svetlúšik

Videnie bez očí, zvýšenie sebadôvery, zlepšenie koncentrácie, schopnosť predvídať, schopnosť preciťovať, nájdenie stratených predmetov, citlivejšie vnímanie emócií, zvýšenie počtu správnych rozhodnutí, zlepšenie dyslexie, zlepšenie tvorby hry v kolektívnych športoch,  zlepšenie predstavivosti, zníženie stresu, zvýšenie empatie, nový vzťah k prírode, zlepšenie orientácie v priestore, zlepšenie výsledkov škole, pocit výnimočnosti

Objednávky posielajte na info@katalogzdravia.sk

 

2. Terapeutické ladičky

Ako náhrada za lekárničku, úplne bez nežiaducich vedľajšich účinkov.

Jednotlivé frekvencie ladičiek vychádzajú z poznania, že každý orgán, bunka, atóm, tkanivo, každá častica nášho tela neustále vysiela duchovné, fyzické, emocionsolfeggio9álne a myšlienkové vlny. Tieto vlny môžu mať v závislosti od rôznych faktorov (zdravotný stav, stres, emočné vypätie, pôsobenie okolia…) rôznu frekvenciu, ktorá je merateľná. Pôsobenie liečivých frekvencií odstraňuje „rozladenie“ organizmu a nalaďujue ho na správnu frekvenciu a na zdravie. Vďaka tomu, že živý organizmus je zložený z viac ako 70% telesných tekutín, stáva sa takto ideálnym “vodičom” zvukových frekvencií a energií ako takých vôbec.

Naše telo je v podstate ako orchester. Stačí, že jeden z hudobných nástrojov v ňom je rozladený, alebo je muzikant indisponovaný a na interpretácii skladby sa to hneď prejaví. Podobne je to aj s nami a s každou jednou časťou nášho organizmu a to ako na fyzickej, tak aj na psychickej úrovni.

http://www.katalogzdravia.sk/zuzana-dlhopolcova-nase-telo-je-ako-orchester-staci-ze-jeden-z-hudobnych-nastrojov-je-rozladeny-a-na-interpretacii-skladby-sa-to-hned-prejavi-2/

špeciálne odporúčame na rozvoj intuície

Ladička Epifýza (šišinka mozgová) 963 Hz:

Epifýza (corpus pineale) je malý nepárový orgán, ktorý je súčasťou medzimozgu. Je to endokrinná žľaza produkujúca hormón melatonín. Táto malá žľaza v strede mozgu je však aj spojivom medzi fyzickým a duchovným svetom. Ak  je prebudená,  človek dokáže vidieť ponad čas a priestor, zvyšuje svoju frekvenciu a pohybuje sa k vyššiemu vedomiu. V epifýze sa nachádza majstrovská bunka, v ktorej sú uložené programy získané na genetickej úrovni od našich predkov (zabudovaná genetická pamäť).

Pomocou práce s touto frekvenciou je možné aktivovať a prečistiť epifýzu a majstrovskú bunku a odstrániť neužitočné programy a presvedčenia.

Objednávajte na http://www.damara.sk/damara2/index.php/kategorie-eshop/terapeuticke-ladicky/ladicka-epifyza-sisinka-mozgova-963-hz-detail

3.  Pre dostatok vitamínov Odšťavovač s nízkymi otáčkami

Dôležité je, aby ste šťavu pripravili správnym spôsobom. Väčšina bežných odšťavovačov má príliš vysoké ojahodytáčky. Trením sa surovina nadmerne zahreje a vitamín C sa začne strácať.

Preto si vyberajte odšťavovač s nízkymi otáčkami ako je Oscar DA-1200 s 63 – 75 otáčkami za minútu. Odšťavovač je univerzálny a môžete v ňom lisovať mäkké citrusy aj tvrdú koreňovú zeleninu. Prístroj dokáže vyrobiť aj zmrzlinu, orechové maslá a niekoľko druhov cestovín.

https://www.eujuicers.sk/

4.  knižka ,,Tajomstvo ženskej prosperity’’

Táto kniha má rozsvietiť svetlo v duši každej ženy. V našej vízii ženy, vedomé svojej hodnoty a sily, naplno žijú svoj potenciál a svojim svetlom obohacujú seba, svoje rodiny a komunity. Sme hlboko presvedčené, že ak žena (a nielen ona) objaví svoje poslanie a dary, nech už robí čokoľvek, dokáže prosperovať a spraviť zo sveta lepšie miesto. Ak sa postaví svojim strachom a nesprávnym presvedčeniam o hojnosti, ak objaví spôsob, ako svoju víziu komunikovať svetu a ako ju zhmotniť, jej život naberie oveľa radostnejšie smerovanie. Veľká časť knihy je venovaná objavovaniu sebahodnoty, komunikácii s okolím, ale aj naslúcTŽP 3Dhaniu hlasu vlastnej Duše. Výživná kapitola je venovaná aj materstvu – ako špeciálnemu obdobiu, počas ktorého žena môže odomknúť a naplno rozvinúť svoj potenciál. Knihou chceme ukázať ženám, že ak chcú mať šťastné rodiny, musia byť šťastné a naplnené predovšetkým ony samy.

Knižku ,,Tajomstvo ženskej prosperity’’ si môžete objednať na

http://www.tajomstvozenskejprosperity.sk/knizka-tajomstvo-zenskej-prosperity/

5. Výnimočná knižka Život bez jedla – Martin Brunckobruncko-kniha

Nie som spisovateľ, ale udalosti v živote ma popudili k písaniu. Za posledné tri roky sa v mojom živote udiali ohromné zmeny. Radikálne som zobral volant života do vlastných rúk a som na ceste k optimálnej prosperite.

Začalo sa mi neskonale dariť na všetkých životne dôležitých frontoch.

Dokázal som sa oslobodiť od závislosti na liekoch, cigaretách, názoroch iných, na TV, na jedle, na zamestnávateľovi, a i.

Svoje myšlienkové pochody a cestu zmenou som zhrnul v novo- vydanej knihe „Život bez jedla”.

http://martinbruncko.com/kniha/

2566 Zobrazené celkovo 2 Zobrazené dnes