sobota , 4 júl 2020
Domov > Kurzy a podujatia > Konali sa > Festival TRI DNI VO VÝCHODNEJ zrušený

Festival TRI DNI VO VÝCHODNEJ zrušený

Share Button

Srdečne vás pozývame na 1. ročník nekomerčného festivalu „TRI DNI VO VÝCHODNEJ“, ktorý sa uskutoční  v jedinečnom amfiteátri na Slovensku, v obci Východná pod Kriváňom.

PLAGAT

Sme občianske združenie pripravujúce, ktorého cieľom je prinavrátiť nášmu náročnému životnému štýlu v súčasnej dobe dotyk s prírodou. Umožniť prežiť rodinám s deťmi TRI DNI na dedine, v prírode, s tradičnými hodnotami ako sú remeslá, tvorivé dielne, hudba rôznych žánrov, tanečné školy, prednášky o životnom štýle, cvičenie jogy za tónov cimbalu, ochutnávku tradičných slovenských jedál a produktov, ale aj vegetariánsku či vegánsku kuchyňu. Umožniť najmenším spoznávať prírodu, domáce zvieratá a život na dedine. Všetko toto bude možné zažiť na TROCH pódiách a relaxovať v TROCH oddychových zónach.

Budeme prezentovať život na dedine aj cez permakultúru, rodinné farmárstvo, nahliadať do života zvierat, prezentovať prostredníctvom workshopov tradičné jedlá, ale na báze bio potravín a toto všetko plánujeme podporiť slovenskou hudbou od slovenských interpretov a pevne veríme, že naše vzájomné oduševnené filantropické predstavy sa podarí napĺňať každoročne. Predstavený projekt myslí aj na deti s ťažkým zdravotným postihnutím, ktoré sú priamo vtiahnuté do účinkovania v programoch.

Predpredaj vstupeniek cez Ticketportal https://www.ticketportal.sk/event.aspx?ID=22026

 

 

1961 Zobrazené celkovo 2 Zobrazené dnes