pondelok , 17 február 2020
Domov > Kurzy a podujatia > Konali sa > Tarotový výkladový seminár s Dankou Babkovou Thomkovou – 17.9.2016

Tarotový výkladový seminár s Dankou Babkovou Thomkovou – 17.9.2016

Share Button

tarot

Pre všetkých priateľov tarotu sme pripravili celodenný výkladový SEMINÁR
TAROTU – VEĽKÁ ARKÁNA s Dankou Babkovou Thomkovou, ktorú už poznáte zo Slnka v srdci a z našich pravidelných stretnutí Rady múdrych. V sobotu 17. septembra sa budeme venovať tarotovým kartám, aby sme pochopili, čo nám cez symboly karty hovoria a aké rady pre nás majú.

Karty Veľkej arkány symbolizujú hlavné kroky, ktoré činíme v našom každodennom životnom cykle. Tieto večné cykly sa stále opakujú, pokiaľ nezvládneme všetky lekcie, ktoré sme sa prišli naučiť nie len jedným, ale mnohými spôsobmi. Vo výklade tarotových kariet predstavuje Veľká arkána 22 univerzálnych princípov, ktoré je možné používať k jednoduchším tarotovým výkladom slúžiacim pre dotyčnú osobu.

Veľká arkána zobrazuje aj naše nevedomé duševné procesy, ktoré však majú zásadný vplyv na náš život. Je sprievodcom na ceste hľadania a odkrýva nám symboly hry osudu. Význam kariet je zjavný, no napriek tomu nám ukazuje len „špičku ľadovca“. Ak by ste chceli odhaliť a pochopiť ich tajomstvo a naučiť sa pracovať s kartami pri každodenných životných situáciach, tento seminár je určený práve Vám.

Seminár sa bude konať od 9.00 do 17.00 hod v priestoroch Krystalie. Cena seminára je 65 eur. V prípade záujmu alebo akýchkoľvek otázok nás kontaktujte na krystalia@krystalia.sk, 041/5630028.

939 Zobrazené celkovo 3 Zobrazené dnes