streda , 5 august 2020
Domov > Kurzy a podujatia > Konali sa > Detoxikačný pobyt 1.4.– 7.4. 2017 za obcou Jedľové Kostoľany

Detoxikačný pobyt 1.4.– 7.4. 2017 za obcou Jedľové Kostoľany

Share Button

Pre tých, ktorí chcú zažiť na fyzickej aj psychickej úrovni behom jedného týždňa to, čo ešte nezažili. Vďaka tomuto pobytu prekročíte svoju komfortnú zónu a zistíte, že svoje telo a dušu ste doteraz vlastne nepoznali. Budete prekvapení tým, akí ste vitálni, svieži a šťastní a ako málo stačí na to, aby telo zregenerovalo a omladlo.

Pre koho pobytje pobyt určený:

Pre mužov aj ženy vo veku 18-99 rokov (a možno aj viac :)), ktorí sa rozhodli vziať zodpovednosť za svoje zdravie do vlastných rúk.

Pobyt je mimoriadne vhodný pre ľudí, ktorí bojujú s akné, alergiou, astmou, kĺbovými ochoreniami, kožnými problémami, spomaleným trávením a vylučovaním, zápchou a nadváhou. Pri vysokom krvnom tlaku, srdcovo- cievnych ochoreniach, oslabenej imunite alebo ak už jednoducho dlhšie cítite, že potrebujete absolútny oddych v tichu, rozjímaní, pri aktívnom oddychu sami so sebou :)

Pobyt nie je vhodný pre tehotné ženy, malé deti a ľudí trpiacimi cukrovkou I. typu s inzulínom. Kapacita penziónu neumožňuje ubytovanie vašich detí na pobyte s vami. Čo je v podstate plusom, nakoľko pobyt je určený na vašu absolútnu regeneráciu, kedy sa máte venovať na 100% sebe.

Termín pobytu:

1.4.2017 – 7.4.2017 (dátumy ďalších pobytov sa budú priebežne dopĺňať)

– nástup v prvý deň 10:00 -12:00 hod, odchod v posledný deň do 14:00 hod

Čo budeme jesť/piť:

Počas celého pobytu budeme detoxikovať, to znamená piť špeciálne namiešané čaje určené na detoxikáciu orgánov pomocou ktorých telo dokáže odvádzať najviac škodlivých látok z tela. K tomu budú podávané čerstvo lisované nepasterizované ovocné a zeleninové šťavy, citrónová šťava a čistá voda + chutné tekuté prekvapenie :)

Miesto pobytu a ubytovanie:

Detoxikovať budeme na mieste, ktoré je na to ako stvorené.  Penzión Areál zdravia sa nachádza za obcou Jedľové Kostoľany, v údolí tvoriacom rozhranie Tríbečského pohoria a Pohronského Inovca. Je zasadené do okolitých lesov a pahorkov. Príroda, čistý vzduch, spev vtákov – všetko čo potrebujete na to, aby sa vám duša upokojila a telo pookrialo. Ideálne prostredie na túry a prechádzky po okolí.

Ubytovanie je v 3 a 4 lôžkových izbách (maximálny počet ubytovaných na izbe sú 2 ľudia, v prípade skupiny či rodiny a vášho záujmu vás radi ubytujeme spolu, teda troch alebo štyroch na jednej izbe)

Príplatok za samostatnú izbu je 50€.

Izby majú samostatnú kúpeľnu s WC a sprchou, za doplatok je možné rezervovať si izbu s balkónom. Na izbách nie je TV! Chvalabohu, aj tak by sme na ňu nemali čas :) Na chodbe je spoločná kuchynka s chladničkou. V areáli je zabezpečené bezplatné parkovanie pre účastníkov pobytu na nestráženom parkovisku.

Účastníkov s pohybovými problémami ubytujeme na prízemí.

Obmedzenia v penzióne: Nie sú žiaľ povolené domáce zvieratá a chvalabohu je zakázané fajčenie.

V areáli penziónu sa nachádza ihrisko, bazén (v letných mesiacoch), krytá terasa.

Počas pobytu bude zabezpečená certifikovaná masérka.

Cena za pobyt zahŕňa:

– 6x ubytovanie a ubytovací poplatok obci

– 1l čerstvej šťavy denne počas 7 dní (2 druhy štiav denne po 0,5l)

– špeciálne namiešané bylinné detoxikačné čaje našou fytoterapeutkou

– Citróny a horká soľ

– denné prednášky od odborníkov z oblasti zdravého životného štýlu (pozn.: cena pobytov, ktoré organizujeme je rôzna v závislosti od prednášajúcich, ktorých sa nám podarí pozvať)

Na aprílovom pobyte nebude chýbať určite:

Prednáška o prírodnej kozmetike a výroba domácej kozmetiky

Ukážka výroby domácich liečiv, ktoré by nemali chýbať vo vašej lekárničke

Prednáška o emočnej detoxikácii z pohľadu čínskej medicíny

Prednáška o nezastupiteľnom mieste jódu v našej strave a o generálnom orgáne, ktorý má vplyv na celý náš organizmus

Workshop a prednáška o bankovaní

Prechádzky alebo ťažšie túry do okolia

Cvičenia – svalovo šľachový čchikung a cvičenie podľa M.Norbekova, ľahšia jóga

K dispozícii knižnica kníh o zdravom životnom štýle

Zdravý darčekový balíček na rozlúčku

K dispozícii bude certifikovaná masérka na tieto masáže (nie je v cene pobytu): klasická masáž chrbta, lymfatická celotelová masáž, reflexná masáž chodidiel, bankovanie

Denný program je možné upraviť si podľa svojich preferencií. V prípade záujmu a za poplatok vieme zabezpečiť odvoz do okolitých zaujímavých miest – zrúcanina hradu Hrušov, Arborétum Mlyňany, zámok Topoľčianky a pod.

Urobíme všetko pre to, aby bol pobyt vyvážený. Aby ste mali dostatok pohybu tak potrebného na odvádzanie toxických látok z tela, aby ste mali dosť oddychu na regeneráciu tela a hlavne aby sme vám zamestnali myseľ aktivitami, pri ktorých vás ani nenapadne myslieť na jedlo :)

https://www.babickinazahrada.sk/home/detoxikacny-pobyt-6107.html

1266 Zobrazené celkovo 2 Zobrazené dnes