utorok , 19 október 2021
Domov > Kurzy a podujatia > Konali sa > Festival plný krásy, harmónie a výnimočných ľudí

Festival plný krásy, harmónie a výnimočných ľudí

Share Button

Jeden z najväčších HARMONIA-2017-BANSKA-BYSTRICA-A5-Letak---PROGRAM---afestivalov zdravého životného štýlu na Slovensku mieri v máji do Banskej Bystrice. HARMÓNIA festival zdravia a krásy je podujatie pre všetkých priaznivcov zdravého životného štýlu. Akcia nie je vekovo obmedzená a vzdelávať, zabáva ť a naučiť sa niečo nové môžu všetci bez rozdielu. Srdečne pozývame!

Čo je súčasťou tejto akcie?

  • prednášky plné zážitkov a informácií s odborníkmi a známymi lektormi na témy týkajúce sa zdravia, krásy, vzťahov, osobného i duchovného rozvoja
  • interaktívne workshopy
  • diskusie, besedy aj krst knihy – inšpirácie a pozitívne myšlienky
  • výstava zdravého životného štýlu

banner 628x190 BANSKA BYSTRICA 2017 KDM

Užijete si sprievodný program, ktorý obsahuje rôzne merania a diagnostiky zdravia, výživové poradenstvo, pomoc pri chudnutí, ukážky líčenia profesionálmi, ukážky cvičenia.

Môžete meditovať, s Jogou smiechu a  prvým slovenským smiechológom sa môžete zasmiať sa „len tak“  alebo aj podstúpiť čistenie, fotenie a diagnostiku vašej aury.

K HARMÓNIA Festivalu zdravia a krásy už neodmysliteľne patrí zdravá strava. Vy ju budete môcť nielen ochutnať, ale aj získať praktické tipy ako ju pripravovať. Stačí sa zúčastniť workshopov, ktoré sú venované  zdraveHarmoniaZA2014_2j strave, stravovaniu bez lepku, bez mlieka, zdravému pečeniu aj RAW chuťovkám.

A  čo o programe festivalu hovorí autorka celej myšlienky a organizátorka podujatia Mgr. Katarína Lehotská Mikuláková: „Na 4. ročníku HARMÓNIA festivalu zdravia a krásy v Banskej Bystrici vás čaká najbohatší program doteraz – 17 prednášok a  7 workshopov. Na tému (Za)chráňte svoje črevo! bude prednášať vzácny hosť MUDr. Igor Bukovský. Jozef Banáš, najpredávanejší slovenský spisovateľ a autor bestsellerov Kód 7, Kód 1, Kód 9 vás určite osloví  prednáškou Kód 7 – o ľuďoch, ktorí šťastie nehľadajú, ale žijú. Tešiť sa môžete aj na prednášku Vedomá žena od Beáty Hlohovskej a  ďalšie inšpiratívne stretnutia s lektormi. Na workshope sebapoznania, ktorý bude viesť Viktória Sentpéteryová, nazrieme do svojho vnútra. Cestu k  šťastiu a  spokojnosti nám ukáže Janette Šimková, uznávaná osobná a partnerská koučka. O meditácií sa porozprávame a  aj si ju „zažijeme“ s MUDr. Markétkou Šinskou. No a o dobrú náladu a veselú myseľ sa okrem jogy smiechu postará minikurz salsy. Verím, že to bude skvelá akcia, ktorú si maxChliebPecivo_Chlieb_malyimálne užijeme!“

Ponuka vystavovateľov je rovnako bohatá ako prednáškový program.  Bystrickej HARMÓNIE sa zúčastní napr. GLANDULA MYSTERY s  jedinečnými výživovými doplnkami s organickou formou jódu pre ľudí aj domácich miláčikov. Na festivale nájdete aj ručne vyrábané šperky z benátskeho skla. Spol. TIENS Slovakia vám o.i. ponúkne  wellness prístroje vytvorené na základe tradičnej čínskej medicíny. Fitshaker bude nabádať k efektívnemu online cvičeniu.  Uvedené je iba malou ukážkou z  celkovej pestrej ponuky viac ako 65 vystavovateľov HARMÓNIA Festivalu  zdravia a krásy.

Festival sa bude konať v  Hoteli LUX*** v Banskej Bystrici. Ak vás program zaujal, odporúčame vám zakúpiť si prednáškové vstupenky v  predpredaji v  sieti www.Ticketportal.sk  Cena 1-dňovej permanentky je aktuálne 13 Eur. Viac informácií o podujatí aj kompletný cenník vstupeniek, vrátane VIP vstupeniek, nájdete na stránke www.HarmoniaFest.sk

HARMÓNIA Festival zdravia a krásy – intenzívne zážitky                                  pre kvalitnejší život!

HARMONIA-2017-BANSKA-BYSTRICA-A5-Letak---PROGRAM---b

372780 Zobrazené celkovo 1 Zobrazené dnes