nedeľa , 1 november 2020
Domov > Kurzy a podujatia > Konali sa > Detoxikačný pobyt 21.7.2017 – 27.7.2017

Detoxikačný pobyt 21.7.2017 – 27.7.2017

Share Button

Pre tých, ktorí chcú zažiť na fyzickej aj psychickej úrovni behom jedného týždňa to, čo ešte nezažili. Penzion_Adika_001Vďaka tomuto pobytu prekročíte svoju komfortnú zónu a zistíte, že svoje telo a dušu ste doteraz vlastne nepoznali. Budete prekvapení tým, akí ste vitálni, svieži a šťastní a ako málo stačí na to, aby telo zregenerovalo a omladlo.

Pre koho je pobyt určený:

Pre mužov aj ženy vo veku 18-99 rokov (a možno aj viac :)), ktorí sa rozhodli vziať zodpovednosť za svoje zdravie do vlastných rúk.

Pobyt je mimoriadne vhodný pre ľudí, ktorí bojujú s akné, alergiou, astmou, kĺbovými ochoreniami, kožnými problémami, spomaleným trávením a vylučovaním, zápchou a nadváhou. Pri vysokom krvnom tlaku, srdcovo- cievnych ochoreniach, oslabenej imunite alebo ak už jednoducho dlhšie cítite, že potrebujete absolútny oddych v tichu, rozjímaní, pri aktívnom oddychu sami so sebou :)

Pobyt nie je vhodný pre tehotné ženy, malé deti a ľudí trpiacimi cukrovkou I. typu s inzulínom. Kapacita penziónu neumožňuje ubytovanie vašich detí na pobyte s vami. Čo je v podstate plusom, nakoľko pobyt je určený na vašu absolútnu regeneráciu, kedy sa máte venovať na 100% sebe.

Termín pobytu:

21.7.2017 – 27.7.2017

– nástup v prvý deň 14:00 -15:00 hod, odchod v posledný deň po 10:00 hod

Čo budeme jesť/piť:

Počas celého pobytu budeme detoxikovať, to znamená piť špeciálne namiešané čaje určené na detoxikáciu orgánov pomocou ktorých telo dokáže odvádzať najviac škodlivých látok z tela. K tomu budú podávané čerstvo lisované nepasterizované ovocné a zeleninové šťavy, citrónová šťava a čistá voda + chutné tekuté prekvapenie :)

Miesto pobytu a ubytovanie:

Detoxikovať budeme na mieste , ktoré je na to ako stvorené.  Penzión ADIKA sa nachádza v malebnom prostredí Nízkych Tatier, v obci Mýto pod Ďumbierom. Penzión, v ktorom budeme ubytovaní je moderne zariadený a ponúka všetko pohodlie, ktoré budeme potrebovať na to, aby sme výborne zrelaxovali. Je zasadený v krásnej prírode a z tohto východiskového bodu máme možnosť vyrážať na rôzne výlety, prechádzky a túry. V okolí je Bystrianska jaskyňa, ktorej návšteva je pekným zážitkom, môžeme si urobiť výlet na Chopok alebo iné blízke pohoria, alebo sa len tak prechádzať po okolí a kochať sa krásnou slovenskou prírodou. Zaujímavou možnosťou sú aj cyklovýlety. Všetko záleží na našej dohode :)

Ubytovanie je v 1-4 lôžkových izbách. Na izbe budú ubytovaní vždy dvaja (max. traja) hostia.

4-lôžkové izby sú apartmánového typu – s vlastnou vaňou a dvoma samostatnými dvojposteľovými izbami. Ak na pobyt cestujete ako partia alebo kamaráti a budete chcieť byť ubytovaní spolu za ubytovanie v 4-lôžkovom apartmáne poskytujeme 5% zľavu z pobytu.

Naopak, ak si želáte súkromie na jednolôžkovej izbe, príplatok je 50€ za pobyt.

Všetky izby sú zariadené v drevenom štýle, s nábytkom z masívu. Každá izba je vybavená kúpeľňou so sprchovacím kútom, prípadne vaňou, WC a u väčšiny izieb sa môžete kochať výhľadom z balkónu. Samozrejmosťou je káblová TV na každej izbe a v spoločenských miestnostiach, ako aj bezplatné WIFI pripojenie v celom objekte. Verím však, že televíziu nebudeme potrebovať :)

Ďalšie výhody penziónu: Penzión ponúka vo svojom vybavení fitness centrum s bohatým vybavením. K dispozícii je sauna pre 4 osoby, vírivka pre 6 osôb. Penzión poskytne zapožičanie športových potrieb – na tenis, bedminton, cykloturistiku.

Obmedzenia v penzióne: Nie sú žiaľ povolené domáce zvieratá a chvalabohu je zakázané fajčenie.

Počas pobytu budú zabezpečení certifikovaní maséri.

Cena za pobyt 315 Eur zahŕňa:

– 6x ubytovanie a ubytovací poplatok obci

– 1l čerstvej šťavy denne počas 7 dní (2 druhy štiav denne po 0,5l)

– špeciálne namiešané bylinné detoxikačné čaje našou fytoterapeutkou

– Citróny a horká soľ

– denné prednášky od odborníkov z oblasti zdravého životného štýlu

Na júlovom pobyte nebude chýbať určite:

Prednáška o prírodnej kozmetike a výroba domácej kozmetiky – PhDr. Miriam Latečková

Prednáška o emočnej detoxikácii z pohľadu čínskej medicíny – Ing. Peter Bilý – medzinárodný lektor klasickej čínskej medicíny

Prednáška o poruchách štítnej žlazy a jej liečba prírodnou cestou bez umelých hormónov – Janette Kecskemetiová

Prednáška o bankovaní ako technike liečby a praktický workshop, pri ktorom sa naučíte techniky bankovania

Prechádzky alebo ľahšie túry do okolia – denne a za každého počasia

Cvičenia – svalovo šľachový čchikung na liečbu a podporu vnútorných orgánov, cvičenie podľa M.Norbekova,

Hatha joga a ashtanga joga – aj pre úplných začiatočníkov a ľudí s pohybovými problémami

K dispozícii knižnica kníh o zdravom životnom štýle

Zdravý darčekový balíček na rozlúčku

K dispozícii bude certifikovaná masérka na tieto masáže (nie je v cene pobytu): klasická masáž chrbta, lymfatická celotelová masáž, reflexná masáž chodidiel, bankovanie

Denný program je možné upraviť si podľa svojich preferencií. V prípade záujmu a za poplatok vieme zabezpečiť odvoz do okolitých zaujímavých miest – Chopok, túra na Ďumbier, Chabenec, Bystrianska jaskyňa…

Urobíme všetko pre to, aby bol pobyt vyvážený. Aby ste mali dostatok pohybu tak potrebného na odvádzanie toxických látok z tela, aby ste mali dosť oddychu na regeneráciu tela a hlavne aby sme vám zamestnali myseľ aktivitami, pri ktorých vás ani nenapadne myslieť na jedlo :)

3451 Zobrazené celkovo 1 Zobrazené dnes