utorok , 28 september 2021
Domov > Téma > Polarizované svetlo

Polarizované svetlo

Domov Diskusné fórum Terapie a liečba Polarizované svetlo

Ukázať 1 vlákno odpovedí
 • Autor
  Príspevky
  • #1173
   Anonymný
   Neaktívny

   Aj lekári sú len ľudia s takou istou stavbou teľa akú máme i my. Hoci zarábajú priemerne možno viac než niektorí z nás, ale aj ich by trápili každé ráno rovnaké bolesti v kĺboch, chrbtice a svalov, keby nepoznali prevenciu alebo to strávne liečenie.

   Často počujeme od lekárov rady a odporúčanie ako napr.: obmedzme nezdravé jedlá, nefajčime, viac sa pohybujme. Niektorí lekári pritom taktiež fajčia, jedia aj nezdravé jedlá a k športu sa taktiež nestavajú s poctivosťou. Poznajú výrobné postupy farmaceutického priemyslu a sú si vedomí všetkých nežiadúcich účinkov liekov, ktoré sú určené na liečenie týchto stavov, na tlmenie bolestí a preto ich sami nehltajú denno denne ako niektorí z nás. Tak ako to vlastne robia? Prečo aj napriek vyššiemu veku môžu robiť takmer všetko, čo si zmyslia? Aké sú ich “tajné zbrane”?

   Ide o celkom jednoduché postupy ako je osvetlovanie pomocou polarizovaného svetla a užívanie výživových doplnkov v tekutej forme s obsahom najmä kollagénu, chondroitínu a glukozamínu. Staršia generácia lekárov dobre pozná účinky týchto postupov, keďže ich uplatňujú pri liečení samých seba. Budúci lekári sa zasa už učia o pozitívnych účinkoch liečby pomocou polarizovaného svetla, za ktorú bola i v minulosti udelená aj Nobelová cena (viď. rubrika polarizované svetlo). V európskych nemocniciach ako aj liečebných centrách je liečba polarizovaným svetlom samozrejmosťou.

   Táto liečba je jednoduchá, bezbolestná, bez vedľajších účinkov a zvládne ju každý. Čím viac lekárov využíva polarizované svetlo ako vo svojej ordinácii, tak aj doma. Zatiaľ čo ostatné postupy pre boj s bolesťou kĺbov, chrbta a svalov si vyžadujú ďalšiu a ďalšiu kúpu rôznych prístrojov, medikamentov apod. kúpa biolampy spolu so stojanom, so 7 náhradnými farebnými sklíčkami získate za veľmi výhodnu cenu a to s možnosťou výberu medzi veľkou a menšou veľkosťou (ďalšie info o produktoch a podmienkach nákupu na http://www.bnm-slovakia.sk ).

   Čo na to hovoria pacienti, ktorých trápi artróza, bolesti chrbta a kĺbov alebo iné zdravotné ťažkosti?

   “Dlhé mesiace som chodil k svojmu lekárovi kvôli veľkým bolestiam v krížoch. Liečbu s polarizovaným svetlom mi však napokom odporučil môj sused, ktorý ho kúpil niekoľko týždňov predtým a pravideľne a úspešne používa na osvetlovanie bolestivých kĺbov. Požičal mi ho na pár týždňov, aby som sa o účinnosti aj sám presvedčíl. Mal pravdu! Očakávané zlepšenie sa dostavilo veľmi rýchlo. Od tej doby som aj ja sám vlastníkom takejto biolampy.” hovorí Jozef K. 60 rokov.

  • #1175
   Anonymný
   Neaktívny

Ukázať 1 vlákno odpovedí

Musíte byť prihlásený any ste mohli odpovedať na túto tému