pondelok , 18 jún 2018
feng-shui-468x606.jpg
Domov > Kniha návštev

Kniha návštev

Share Button

7 komentáre

 1. Milá Zuzanka,
  s veľkým očakávaním som si pozrela celú stránku a všetky časti. Je to úžasná vec a verím, že bude skutočne nápomocná mnohým ľuďom v ich každodennom živote. Určite bude inšpiráciou a návodom, ako si zlepšiť zdravie a harmonizovať svoj život.
  Držím päste a prajem veľa úspechov v ďalšej činnosti.
  Určite vložím svoju informáciu o seminári v Topoľčiankach a napíšem pár riadkov o tom, čo viem a čomu sa venujem.

  S úprimným želaním úspechu

  Danuše Geletová

 2. Dobrý deň,
  vyhovel som ponuke a prihlásil som na stránku svoju firmu.
  MUDr. Jozef Vančo

  • Zuzana Jančoková

   Ďakujeme veľmi pekne, pán doktor Vančo. Veľmi nás teší, keď môžeme ponúknuť priestor pre ľudí, ktorí majú ostatným čo ponúknuť. Ďakujeme, že ste túto možnosť využili a veríme, že to bude prínosné mnohým. Prajeme Vám veľa úspechov!

 3. Krásna stránka, držím palce, nech má čím viac priaznivcov a nech vie pomôcť čo najväčšiemu počtu ľudí :-) A teší ma, že autorku stránky- krásnu a milú osôbku Zuzku poznám aj osobne. Tak nech sa darí! :-)

 4. Vobec som si doteraz nevsimla, ze je tu aj moznost reagovat na existenciu tejto stranky. Vlastne som si ani neuvedomila, ze je za nou niekto, kto pridava zaujimave prispevky, niekto, komu zalezi na tom, aby sme boli informovani. Bez velkeho usila a hladania si pozriem, co je tu nove, objavujem stale nieco zaujimave. Velka vdaka Zuzka, ze si sa na to podujala.

Pridať komentár

Vaša emailová adresa nebude zverejnená. Povinné polia sú označené *

*