utorok , 19 október 2021
Domov > Články > Prírodné, nie chemicky ošetrené ovocie a zelenina vám môžu zachrániť život!

Prírodné, nie chemicky ošetrené ovocie a zelenina vám môžu zachrániť život!

Share Button

Foto zdroj: http://www.freedigitalphotos.net; Autor: amenic181

Prečo jesť bio ovocie a zeleninu? Vedeli ste, že vám môžu pri najvážnejších diagnózach, akou je aj rakovina zachrániť život?

 Tullio Simoncini tvrdí, že za zubnými nádormi stojí a teda rakovinu spôsobuje rozvoj hubovitej plesne zvanej “candida” (kvasinkový typ huby, ktorá má parazitnú povahu, žije aj v tele zdravých osôb, ale kvalitný imunitný systém udržuje tohto parazita v šachu, ale ak je organizmus dlhodobo oslabený, začne sa huba šíriť po celom tele a môže spôsobovať zhubné nádory).

 Aj sám ako odborník v oboru onkológie a metabolických porúch išel proti tradičným metodám liečenia. “Na detskom onkologickom oddelení, kde som pracoval, postupne všetky deti zomreli. Svojim spôsobom som tušil, že im k tomu dopomohlo veľkým podielom aj ožarovanie a chemoterapia”. Túha pomáhať pacientom ho viedla k hľadaniu nových spôsobov, ako túto chorobu liečiť.

 Preto sa Simoncini rozhodol vzdať všetkého, čo doteraz vedel o rakovine a začal svoj nezávislý výskum. Postupne zistil, že všetky zhubné novotvary mali bielu farbu. Simoncini začal premýšľať, čo by to mohlo znamenať. A potom prišiel na hubu candida.

 Ďalej si položil otázku:

“To, čo tradičná medicína považuje za nekontrolovateľné delenie buniek, môže byť nejakým procesom, ktorým sa organizmus vlastne chráni proti rozvoji kandidózy?

Pokiaľ vychádzame z vyššie uvedených predpokladov, dostaneme sa k týmto bodom:

 a) Huba Candida, ktorá je za normálnych okolností kontrolovaná silným imunitným systémom, sa začína množiť a v oslabenom tele vytvárať mohutné kolónie.

b) V tom okamihu sa imunitný systém snaží všetkými prostriedkami zabránit dalšiemu šíreniu tohoto parazita, ale sám nemá dostatok síl.

c) Imunitný systém spustí proces extrémne rýchleho množenia buniek a tým sa snaží vybudovať ochrannú bariéru proti votrelcom.

 Tradičná medicína tento stav nazýva rakovinou.

 Simoncini tvrdí, že metastázy sú spôsobené houbou Candida. Huba môže zničiť bunky normálne fungujúceho imunitného systému. Imunitný systém je kľúčom bunkovej regenerácie.

 Imunitný systém sa oslabuje nevhodným stravovaním, rôznorodými pridanými potravinárskými látkami, pesticídmi a herbicídmi, očkovaním, elektromagnetickou a mikrovlnou technológiou, liekmi alebo stresom moderného života. Nemožno zabúdať tiež na to, že deti do dvoch rokov svojho života veľakrát absolvujú až 25 rôznych druhov očkovania, ale v tejto dobe se práve buduje ich imunitný sytém.

 Rakovinové bunky obsahujú jedinečný biomarkerový enzým “CYP1B1″. Enzýmy sú bielkoviny, které katalyzujú chemické reakcie. “CYP1B1″ mení chemickú štruktúru látky zvanej “salvestrol”, ktorá sa nachádza v mnohých druhoch ovocia a zeleniny. Chemická reakcia premení “salvestrol” do komponentu, ktorý rakovinové bunky zabíja bez poškodenia tých zdravých.

 “CYP1B1″ je teda enzým, ktorý je produkovaný iba v rakovinových bunkách a reaguje so “salvestrolom”, ktorý je prítomný v ovocí a zelenine a tvorí tak látku, ktorá pôsobí iba na rakovinové bunky”.

 Toto je veľmi dôležité zistenie, ktoré zároveň objasňuje, prečo je tak dôležité pre osoby postihnuté rakovinou piť čisté šťavy z ovocia a zeleniny!!

 Zároveň je dôležité vedieť, že “salvestrol” vzniká v rastlinách, ktoré sú samé napadnuté plesňou. Salvestrol je v podstate produktom imunitného systému týchto rastlín. Salvestrol je prírodna ochranná látka, ktorá se nachádza v ovocí a zelenine. Je veľmi úspešná v boji proti plesňovým parazitom.

 Veľmi velké množstvo tejto látky obsahujú plody týchto rastlín: jahody, čučoriedky, maliny, hrozno, čierne ríbezle, červené ríbezle, černice, brusnice, jablká, broskyne, marhule a ďalej brokolica, kapusta, artičok, červená a žltá paprika, avokádo, špargľa a baklažán.

 Žiaľ chemické fungicídy zabíjajú plesne a huby a zabraňujú tak vzniku prirozenej ochrany (salvestrolu) v rastlinách v reakcii na plesňovou infekciu. Salvestrol obsahujú iba plodiny, ktoré neboli ošetrené chemickými fungicídmi!!! Zabudnite teda na nákup ovocia a zeleniny v klasických obchodných reťazcoch. Prakticky všetky fungicídy blokujú produkciu “CYP1B1″.

 Preto pokiaľ budete jesť chemicky spracované ovoce a zeleninu, tak bez potrebných pozitívnych účinkov.

 Zároveň myslite na celkovú životosprávu, pretože huby a parazitické plesne sa začínajú množiť v tele, keď sa človek nachádza v tzv. dlhodobom oxidatívnom strese. Dbajte prosím o svoju acidobázickú rovnováhu v tele!!” (rovnováha medzi tvorbou a neutralizáciou kyselín a zásad v organizme).

 Autor pôvodného článku David Icke, zdroj: http://svetylko.blog.cz/1410/sokujici-pravda-o-rakovine

 

5253 Zobrazené celkovo 1 Zobrazené dnes