utorok , 19 október 2021
Domov > Kurzy a podujatia > Konali sa > Meditácia na VEDOMÉ DÝCHANIE – 1.10.2016 v Žiline

Meditácia na VEDOMÉ DÝCHANIE – 1.10.2016 v Žiline

Share Button

V sobotu večer bude v priestoroch Krystalie prebiehať MEDITÁCIA NA VEDOMÉ DÝCHANIE – Relaxácia pomocou uvoľnenia tela, dychu a mysle…Meditácia sabuskutoční v sobotu 1.10.2016 od 18.45 do 21.00 hod.
V meditácii zameranej na dych si budeme môcť uvedomiť a zažiť pocit, keď telo začína dýchaťsamé, zažijeme krásny pocit prepojenia sami zo sebou na úrovni fyzickej, energetickej i psychickej.

Aby sme mohli dosiahnuť uvoľnenie celého organizmu je dôležité najskôr uvoľniť napätie na úrovni nášho fyzického tela. Potom sa dostaneme k tomu, že si začneme uvedomovať dych. Naše telo vie dýchať samo, ale zároveň sa môžeme naučiť dýchanie vedome riadiť a využiť tak jeho silu k autoregulácii v momentoch, keď je to potrebné. Vieme, že na rôzne stresové podnety reaguje náš organizmus automaticky protistresovou reakciou, ktorá mimo iné, ovplyvňuje náš dych. Môžu tak nastať problémy zdravotného rázu na fyzickom tele a nenapadlo by nás hľadať príčinu v tom, že naše telo prestalo využívať naplno možnosť vedomého dýchania.

Poďme spolu stráviť pár hodín svojho života, poďme si ich venovať sami sebe v priestoroch KRYSTALIE. Vašim sprievodcom bude Ingrid Šimková, ktorá sa už viac ako 25 rokov venuje oblasti regenerácie a rekondície. Vo svojej práci kombinuje ako klasické, tak alternatívne metódy, využíva holistický prístup ku klientovi a posledné roky sa venuje praxi zameranej na meditácie a pozorovanie daných vecí. Toto sa snaží prepojiť s vedomou prácou s telom a energiami okolo nás.

Vstupné: 5 e

Registrácia: 041/5630028, krystalia@krystalia.sk

Viac info tu:
http://krystalia.sk/recenzia/kurz-pou%C5%BE%C3%ADvania-telov%C3%BDch-u%C5%A1n%C3%BDch-svie%C4%8Dok-t%C3%A1d%C3%A9-v-praxi

meditacia

1768 Zobrazené celkovo 1 Zobrazené dnes