utorok , 19 október 2021
Domov > Kurzy a podujatia > Konali sa > Konferencia pre ženy INSPIRE 25. novembra 2017 v Banskej Bystrici

Konferencia pre ženy INSPIRE 25. novembra 2017 v Banskej Bystrici

Share Button

konferencia-inspire-banerKonferencia pre ženy INSPIRE je zameraná na aktívne ženy v produktívnom veku, ktoré už vedia, čo od života chcú. Podujatie je o inšpirácii, silných ženských príbehoch, pozitívnej motivácii, pestovaní krásy a štýlu, ale tiež o ženskej podpore a plnení snov či začatí podnikania.

Pozvanie prijali známe lektorky, autorky kníh, terapeutky a koučky – napr. Iveta Štecová (joga tváre), Andrea Kováčová (projekt Čo dokáže mama), Stanka Sobolová (projekt Šťastná žena), Zuzka Koščová (autorka motivačných kníh a projektu Pekné čítanie) a ďalšie inšpiratívne dámy. Podujatím bude sprevádzať Marcela Václavková Konrádová, známa dobrovoľníčka a oceňovaná filantropka.

Podujatie sa bude konať pod záštitou primátora mesta Banská Bystrica Jána Noska v sobotu 25. novembra 2017 v priestoroch Cikkerovej siene radnice na Nám. SNP v Banskej Bystrici.

Všetko dôležité nájdeš aj na web stránke venovanej tomuto podujatiu – www.KonferenciaInspire.sk a tiež na facebooku https://www.facebook.com/KatkaKonferenciaPreZenyINSPIRE/

2434 Zobrazené celkovo 1 Zobrazené dnes